Profesjonalizm i przejrzystość w technologiach informatycznych

W naszej firmie wierzymy, że dostęp do nowoczesnych rozwiązań należy się każdemu, a obsługa informatyczna nie musi być uciążliwa.
product

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje na zlecenie

Oprogramowanie dopasowane do twoich potrzeb

Wieloletnie doświadczenie na rynku IT sprawia, że posiadamy ogromną wiedzę o tworzeniu aplikacji. Rozumiemy wyzwania jakie rodzi prowadzenie firmy i odpowiadamy na nie rozwiązaniami, które są dostosowane do Państwa potrzeb. Nasze oprogramowanie usprawnia codzienną pracę, ułatwia pracę z danymi oraz wspiera obsługę klientów.
  • Bezpieczne
  • Wydajne
  • Przejrzyste
  • Intuicyjne
Obraz Aplikacje na Zlecenie
Business Startup

Wsparcie rozwoju firmy

Rozpoczęcie działalności to proces wymagający, nawet bez uwzględnienia rozwiązań informatycznych. Odpowiednio zaprojektowany system lub baza danych, strona internetowa zapewniająca szerokie grono odbiorców - wszystko to filary nowoczesnej i przygotowanej do dalszego rozwoju firmy. Świadcząc szeroko rozumiane wsparcie przy projektowaniu biznesu patrzymy w przyszłość, stawiając na optymalizację i skuteczność.
100%
Zaangażowania
Uznajemy wyłącznie najwyższą jakość i profesjonalizm. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i rozpatrujemy stawiając się także w Państwa sytuacji.
10 lat
Doświadczenia
W naszej pracy ważna jest praktyka w kontakcie z klientem, ale także umiejętność przyswajania nowych technologii. SAJSOFT łączy obie te cechy, aby zapewnić najwyższą jakość usług.
Obraz Business Startup
Bazy danych

Bezpieczeństwo i wydajność przepływu informacji

XXI wiek produkuje ogromne ilości informacji przepływających w sieci, a każdy zaawansowany system potrzebuje sposobu ich przechowania. Dlatego specjalizujemy się w szeroko rozumianej dziedzinie baz danych. Obsługujemy głównie bazy MS SQL, Oracle, PostgreSQL, Firebird, MySQL oraz Access.
  • Projektowanie
  • Administracja
  • Optymalizacja
  • Migracja danych
Obraz Bazy danych
Obsługa informatyczna

Szeroki wachlarz usług

Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie rodzi korzystanie z szeroko pojętej informatyzacji. Technologie, z których korzystamy nie mają przed nami tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu praktycznie uniwersalną pomoc. Czujemy się swobodnie zarówno przy pracy w kodzie jak i w kontakcie z ludźmi, ponieważ nasza praca to więcej, niż programowanie.
Obraz Obsługa Informatyczna

Poza schematem

Cytat
Programy stworzone do tej pory przez SAJSOFT usprawniają pracę w naszym przedsiębiorstwie na wielu szczeblach – od magazynu, po marketing czy proces zarządczy.
Logo Auto Elements
Maria i Adrian Sklorz
Auto-Elements
Cytat
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy w pełni polecić firmę SAJSOFT jako kompetentnego i solidnego kontrahenta.
Logo ABS
Advanced Business Services
Sp. z o. o.
Cytat
Firma SAJSOFT podjęła się realizacji wysoce skomplikowanego zlecenia obejmującego współpracę z innymi kontrahentami, z czego wywiązała się w sposób godny polecenia.
Logo Netmodeller
NetModeller
Sp. z o. o.
Cytat
Wszystkie powierzone firmie SAJSOFT zadania były wykonanne sumiennie, w sposób nie budzący zastrzeżeń.
Logo SPRI
Śląskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynierskich
Sp. z o. o.
Cytat
Program SAJMED jest łatwy w obsłudze i spełnia wszystkie stawiane przez nas wymagania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i postrzegamy firmę jako godną polecenia.
Logo Epione
Epione
Sp. z o.o.
Cytat
Jesteśmy zadowoleni zarówno z działania programu, który znacznie przyśpieszył tworzenie opisów badań, jak również ze współpracy z firmą SAJSOFT.
Logo Signum
Centrum Medyczne
Signum

SAJSOFT zapewnia usługi

Profesjonalne

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższą jakość obsług w każdym aspekcie naszej pracy. Od kwestii merytorycznych, po kontakt z klientem.

Poza schematem

Nasza praca potrafi być żmudna i męcząca. Nie popadamy w rutynę, ponieważ dostosowujemy rozwiązania do potrzeb w kreatywny sposób, łącząc utarte schematy z wyobraźnią i nowymi pomysłami.

Na bieżąco

Jesteśmy w stanie szybko reagować, ponieważ utrzymujemy z Państwem kontakt. Awarie się zdarzają, a w ich przypadku kluczowa jest szybka i skuteczna komunikacja.

Innowacyjne

Rynek informatyczny jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi technologicznych. Pozostajemy w obiegu nieustannie się ucząc, a umiejętności doskonalimy w oparciu o własne oraz Państwa potrzeby.

Skontaktuj się z nami

I dołącz do grona zadowolonych klientów!
Zadzwoń
+48 513-854-584
Katowice
ul. Kaktusów 8
Pon. - Pt.
9:00 - 17:00