Profesjonalizm i przejrzystość w technologiach informatycznych

W naszej firmie wierzymy, że dostęp do nowoczesnych rozwiązań należy się każdemu, a obsługa informatyczna nie musi być uciążliwa.
product

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje na zlecenie

Oprogramowanie dopasowane do twoich potrzeb

Wieloletnie doświadczenie na rynku IT sprawia, że posiadamy ogromną wiedzę o tworzeniu aplikacji. Rozumiemy wyzwania jakie rodzi prowadzenie firmy i odpowiadamy na nie rozwiązaniami, które są dostosowane do Państwa potrzeb. Nasze oprogramowanie usprawnia codzienną pracę, ułatwia pracę z danymi oraz wspiera obsługę klientów.
  • Bezpieczne
  • Wydajne
  • Przejrzyste
  • Intuicyjne
Business Startup

Wsparcie rozwoju firmy

Rozpoczęcie działalności to proces wymagający, nawet bez uwzględnienia rozwiązań informatycznych. Odpowiednio zaprojektowany system lub baza danych, strona internetowa zapewniająca szerokie grono odbiorców - wszystko to filary nowoczesnej i przygotowanej do dalszego rozwoju firmy. Świadcząc szeroko rozumiane wsparcie przy projektowaniu biznesu patrzymy w przyszłość, stawiając na optymalizację i skuteczność.
100%
Zaangażowania
Uznajemy wyłącznie najwyższą jakość i profesjonalizm. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i rozpatrujemy stawiając się także w Państwa sytuacji.
9 lat
Doświadczenia
W naszej pracy ważna jest praktyka w kontakcie z klientem, ale także umiejętność przyswajania nowych technologii. SAJSOFT łączy obie te cechy, aby zapewnić najwyższą jakość usług.
Bazy danych

Bezpieczeństwo i wydajność przepływu informacji

XXI wiek produkuje ogromne ilości informacji przepływających w sieci, a każdy zaawansowany system potrzebuje sposobu ich przechowania. Dlatego specjalizujemy się w szeroko rozumianej dziedzinie baz danych. Obsługujemy głównie bazy MS SQL, Oracle, PostgreSQL, Firebird, MySQL oraz Access.
  • Projektowanie
  • Administracja
  • Optymalizacja
  • Migracja danych
Obsługa informatyczna

Szeroki wachlarz usług

Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie rodzi korzystanie z szeroko pojętej informatyzacji. Technologie, z których korzystamy nie mają przed nami tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu praktycznie uniwersalną pomoc. Czujemy się swobodnie zarówno przy pracy w kodzie jak i w kontakcie z ludźmi, ponieważ nasza praca to więcej, niż programowanie.

Zaufało nam wiele firm

Programy stworzone do tej pory przez SAJSOFT usprawniają pracę w naszym przedsiębiorstwie na wielu szczeblach – od magazynu, po marketing czy proces zarządczy.
Maria i Adrian Sklorz
Auto-Elements
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy w pełni polecić firmę SAJSOFT jako kompetentnego i solidnego kontrahenta.
Advanced Business Services
Sp. z o. o.
Firma SAJSOFT podjęła się realizacji wysoce skomplikowanego zlecenia obejmującego współpracę z innymi kontrahentami, z czego wywiązała się w sposób godny polecenia.
NetModeller
Sp. z o. o.
Wszystkie powierzone firmie SAJSOFT zadania były wykonanne sumiennie, w sposób nie budzący zastrzeżeń.
Śląskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynierskich
Sp. z o. o.
Program SAJMED jest łatwy w obsłudze i spełnia wszystkie stawiane przez nas wymagania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i postrzegamy firmę jako godną polecenia.
Epione
Sp. z o.o.
Jesteśmy zadowoleni zarówno z działania programu, który znacznie przyśpieszył tworzenie opisów badań, jak również ze współpracy z firmą SAJSOFT.
Centrum Medyczne
Signum

SAJSOFT zapewnia usługi

Profesjonalne

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższą jakość obsług w każdym aspekcie naszej pracy. Od kwestii merytorycznych, po kontakt z klientem.

Poza schematem

Nasza praca potrafi być żmudna i męcząca. Nie popadamy w rutynę, ponieważ dostosowujemy rozwiązania do potrzeb w kreatywny sposób, łącząc utarte schematy z wyobraźnią i nowymi pomysłami.

Na bieżąco

Jesteśmy w stanie szybko reagować, ponieważ utrzymujemy z Państwem kontakt. Awarie się zdarzają, a w ich przypadku kluczowa jest szybka i skuteczna komunikacja.

Innowacyjne

Rynek informatyczny jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi technologicznych. Pozostajemy w obiegu nieustannie się ucząc, a umiejętności doskonalimy w oparciu o własne oraz Państwa potrzeby.

Skontaktuj się z nami

I dołącz do grona zadowolonych klientów!
Zadzwoń
+48 513-854-584
Katowice
ul. Kaktusów 8
Pon. - Pt.
9:00 - 17:00