Referencje„Programy stworzone do tej pory przez SAJSOFT usprawniają pracę w naszym przedsiębiorstwie na wielu szczeblach – od magazynu po marketing czy proces zarządczy."

- Auto-Elements Maria i Adrian Sklorz sp.j.

Pobierz .pdf - PL EN


„SAJMED ułatwił tworzenie dokumentacji medycznej oraz zncznie skrócił czas potrzebny na jej wygenerowanie. Program jest łatwy w obsłudze i spełnia wszystkie stawiane przez nas wymagania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i postrzegamy firmę jako godną polecenia."

- Epione Sp. z o.o.

Pobierz .pdf - PL EN


„Firma SAJSOFT jest firmą profesjonalną i godną polecenia. Zobowiązania traktuje z należytą powagą a współpraca z nią przebiega bez problemów."

- Epsilon S.C.

Pobierz .pdf - PL EN


„Firma SAJSOFT Piotr Bochank świadczy usługi wsparcia informatycznego w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich od końca 2014 roku. Wpółpraca z firmą przebiega bezproblemowo do dnia dzisiejszego. Jesteśmy zadowoleni z firmy SAJSOFT i uwarzamy ją za godną polecenia.”

- Dyrektor Sądu Rejonowego w Siemianowicach Śląskich

Pobierz .pdf - PL EN


„Jesteśmy zadowoleni zarówno z działania programu, który znacznie przyśpieszył tworzenie opisów badań, jak również ze współpracy z firmą SAJSOFT."

- Centrum Medyczne Signum

Pobierz .pdf - PL EN


„Program spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Pomógł przeprowadzić inwentaryzację oraz uporządkować pracę w firmie. SAJSOFT udzielał także naszej firmie wsparcia podczas inwentaryzacji oraz podczas szkolenia pracowników programu Magazyn. Wszystkie powierzone firmie SAJSOFT zadania były wykonanne sumiennie, w sposób nie budzący zastrzeżeń.”

- Śląskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynierskich Sp. z o. o.

Pobierz .pdf - PL EN